הכירו את הטכנולוגיה המהפכנית שמגלה כמעט כל בעיה רפואית בתוך מספר דקות.

בין אם מדובר בכאבים ובעיות אורתופדיות, בכאבי בטן חוזרים, רגישויות ואלרגיות, פריחות, בעיות במערכות העיכול, כאבי ראש ומיגרנות, דלקות או אפילו עייפות כרונית.

אבחנה לא נכונה של בעיה רפואית עלולה לגרום לאין ספור בדיקות מיותרות, פולשניות וכואבות וכמובן להוצאות כספיות גבוהות.

באופן מפתיע, על אף שכל כאב או בעיה רפואית הם שונים, יש מכנה משותף לכולם. לא מעט פעמים הרופאים פשוט לא מצליחים לאבחן ולומר באופן חד-משמעי למטופל מהי הבעיה הרפואית ממנה הוא סובל וממה נובעים הכאבים והסבל הרב.

יתרה מכך, לא פעם מטופלים מתלוננים על כאבים חדים או עמומים באזור מסוים בגוף, אבל הרופאים לא מוצאים שום בעיה אקוטית באותו האזור, ומסכמים את הבדיקה בביטול של המטופל ואף באמירות כמו ״זה רק בראש שלך״

באופן טבעי, האבחון הרפואי השגוי מביא את המטופל לסדרה של בדיקות פולשניות הכוללות זריקות, צינורות שמוחדרים לאיזורים שונים בגוף והכנסה של חומרים רדיו אקטיביים למחזור הדם.

בנוסף יש לקחת בחשבון שלא תמיד האזור שהמטופל מתלונן עליו – הוא גם מקור הבעיה.

אבל יש גם חדשות טובות. הכירו את Global Diagnostics - מערכת אבחון מהפכנית המבוססת על טכנולוגיה פורצת דרך.

המערכת שפותחה ע״י חברת VITATEC השוויצרית סורקת את כל הגוף ובתוך מספר דקות יודעת לאבחן ולהתריע על בעיות וסכנות נקודתיות בדיוק יוצא דופן.

יצרנו קשר עם הנטורופתית אתי נחשון כדי להבין: האם אכן מדובר בפריצת דרך ועד כמה גדולה בשורה עבור אנשים שסובלים מבעיה רפואית או כאב.

אתי נחשון היא מחלוצות תחום הנטורופתיה בישראל, היא בעלת תואר phd והיא מלווה אלפי מטופלים כבר למעלה מ- 3 עשורים. "אם ניקח לדוגמא את כאבי הבטן הכל-כך נפוצים" אומרת אתי,

"אלו כאבים שיכולים לנבוע מאינספור סיבות. מאלרגיה למזון, מעצבנות יתר, מדלקת, מתולעים או אפילו מגידול סרטני. וכמובן יש גם את ההיבט הריגשי שמוכרחים להתייחס אליו, למשל סטרס נפשי עלול להחמיר את הסיבה שגורמת לנו לכאבי הבטן, ולהעצים אותה.

במצב כזה – מרבית הרופאים ישלחו את המטופל/ת לאולטרסאונד בטן, לקולונוסקופיה, לגסטרו-קולונוסקופיה, לסי טי, ל- MRI ולעוד שורה של בדיקות ארוכות כואבות ולא פשוטות.

המטופלים מבזבזים ימי עבודה, נכנסים לסחרור של בדיקות, טפסי 17, חוסר תפקוד ולפעמים אפילו דיכאון. והטרגדיה הכי גדולה היא שבמקרים רבים גם לאחר כל הבדיקות הם לא יקבלו תשובה חד משמעית שתאבחן את הבעיה שלהם.

״את כרוניקת האבחון הבעייתית והמיושנת הזו מחליפה בשנים האחרונות הטכנולוגיה המתקדמת והמקיפה של חברת VITATEC השוויצרית. מהערכת סורקת באופן מעמיק כל איבר ותא בגוף, מבצעת אבחון אלקטרו-מגנטי ומזהה מה השתבש בגוף.
החוזקה הבולטת המערכת היא שב-8 דקות של סקירה מערכתית אנחנו מצליחים לספק אבחון לכל חלקי הגוף" מסבירה אתי נחשון

"במרבית המקרים, המערכת מצליחה לקטוע את הרצף המתיש של הניסוי והתהייה שנמשך חודשים ואפילו שנים. איבחון מדויק של מספר דקות יכול להעלים את סימני השאלה, הבילבול וחוסר הוודאות.

אבחון ברגליים באמצעות מכשיר שסורק את כל חלקי בגוף
אבחון ממוחשב ולא פולשני, ב-8 דקות בלבד

לקביעת תור לאבחון לא פולשני שאורך 8 דקות בלבד. לחצו כאן »מעוניינים לשמוע עוד על האבחון המקיף והמהפכני? השאירו פרטיכם כאן ונציג BioCure יחזור אליכם לשיחת ייעוץ והתאמה חינם:

סריקה מהירה ולא פולשנית לאבחון מדויק וברור תוך 8 דקות

"המערכת הייחודית סורקת את כל הגוף ומייצרת תמונה מעמיקה של כלל הבעיות הרפואיות אצל הנבדק.
המערכת בודקת תוך דקות את כל מיליוני התאים בגוף, את כל 612 האיברים ב-13 מערכות הגוף ביניהם כלי הדם, השרירים והגידים.

הבדיקה מאתרת רדיקלים חופשיים וחושפת גם תהליכים פתולוגיים נסתרים המתקיימים בגוף ומאפשרת טיפול מונע, על-פי העיקרון של הקדמת תרופה למכה.

בתור מי שמנהלת רשת מרפאות לאבחון ממוחשב בחיפה ותל אביב אני יכולה לומר שזו הטכנולוגיה המבוקשת ביותר, פשוט מהסיבה שהיא משקפת באופן אמין ומדויק את מצב הגוף תוך מספר דקות".

כשנחשון מציינת את המושג "טיפול מונע" היא פותחת נושא שלם וחשוב במיוחד.

אמיר (שם בדוי), בן 53 ממרכז הארץ, הגיע לבדיקה הממוחשבת בעקבות כאב ברכיים של שנים. בעקבות הבדיקה המקיפה של המערכת, לא רק שאמיר קיבל אבחון מדויק למקור של כאבי הברכיים שלו, אלא גם גילה כי הוא סובל מבעיית לב שהוא לא היה מודע לה כלל: "במהלך הבדיקה אובחנתי כסובל מבעיית לב, למרות שלא היו לי תסמינים מוקדמים! בעקבות האבחון עברתי בהמשך צנתור שחשף כי אני סובל מחסימה של 95% והושתלו לי 4 תותבים בעורקי הלב. אין ספק שללא הבדיקה, שהובילה לאחר מכן לטיפול נכון – חיי היו בסכנה".

איך מתבצעת הבדיקה?

"הבדיקה מתבצעת בלבוש מלא וללא שום מכשיר פולשני שחודר אל הגוף. המטפל מצמיד אל הקרסוליים של המטופל שני חיישנים שבעזרתם המחשב מבצע כ-100 מיליון סריקות אלקטרו מגנטיות תוך 8 דקות בלבד ובודק את דפוסי התגובה החשמליים של כל איבר ותא בגוף.
הבדיקה נעימה והמטופל לא מרגיש שום כאב או אי נעימות".

לקביעת תור לאבחון לא פולשני שאורך 8 דקות בלבד. לחצו כאן >

מה רואים במהלך הבדיקה?

"הכול כולל הכל. מחוליות הגב, דרך הריאות, מערכת העיכול והאם מתפתח שם משהו סמוי.

אנחנו בודקים את כל הבלוטות ההורמונאליות, את בלוטת התריס, את השרירים, העצמות, העצבים, המפרקים, כל האיברים והמערכות, האם ישנם תולעים, קנדידה או כל מזיק אחר.

אנחנו מסוגלים לראות סימפטומים באזור אחד של הגוף ולאתר את המקור שלהם באזור אחר לחלוטין. חשוב להבין, שלא תמיד האזור שהמטופל מתלונן עליו – הוא גם מקור הבעיה".

מה קורה בסיום הבדיקה?

"לאחר 8 דקות של סריקת הגוף, מתקיימת פגישה פרטנית עם המטופל שבה הנטורופטית מנתחת  איתו את הנתונים והתוצאות שהתקבלו.

החלק הראשון של הפגישה מוקדש לניתוח הממצאים שהתקבלו בדוח האבחון ובדיקה מעמיקה שרואה אם בנוסף לבעיה שהמטופל הגיע איתה ישנם נתונים על וירוסים או טפילים והאם רמות האיזון ההורמונאלי  ומידת התחדשות התאים תקינות.

החלק השני של הפגישה מוקדש לבניית תוכנית טיפול אישית ומדויקת לבעיות הספציפיות של המטופל אשר עלו בבדיקה.

פגישת אבחון עם לקוחה

"כשהמטופל מסיים את הבדיקה, אנחנו מתיישבים לשיחת ייעוץ אחד על אחד"

פגישת אבחון ב- BioCure; סניפי הרשת ממוקמים בתל אביב בחיפה

לקביעת תור לאבחון לא פולשני שאורך 8 דקות בלבד. לחצו כאן »

מה כוללת תכנית הטיפולים?

״זה מאוד תלוי ואישי לכל מטופל ולכל בעיה רפואית שמתגלה, לפעמים זה נגמר בתפריט תזונתי ייעודי ולפעמים נדרשים טיפולים נוספים שנעשים גם הם בעזרת המערכת המהפכנית.

בדיוק כפי שהאבחון מתבצע בעזרת כלים אלקטרו-מגנטים, כך גם הטיפול. המערכת יודעת לקחת את תוצאות הבדיקה ובהתאם לשלוח אותות חשמליים לאותם תאים ואיברים שבהם זוהו חריגות, ולמעשה המערכת מווסתת מחדש את הגוף.

במקביל, מי שהתוצאות שלו מצביעות על בעיה שמצריכה טיפול של מומחה, כמו במקרה של אמיר שהיה זקוק לצנתור – אנחנו מפנים אותו".

למי הבדיקה מתאימה?

"מאחר שלא מעורבים כאן כלים פולשניים ולא קרינה או חומרים רגישים, הבדיקה הזו מתאימה פשוט לכולם – למבוגרים לילדים ולנשים.

מחיר האבחון ובניית תוכנית טיפול הוא כ- 500 ₪, מה שהופך את הבדיקה הזו גם נגישה לכולם ולמעשה הכרחית".

לסיכום, בין אם אתם סובלים מכאב או בעיה רפואית ובין אם אתם רק רוצים לוודא שלא מתחילה לכם בעיה רפואית סמויה בגוף, הבדיקה במערכת המהפכנית של  חברת VITATEC השוויצרית היא פשוט הכרחית.

בישראל, ניתן לבצע את האבחון הממוחשב באחת ממרפאות Bio Cure והוא יכול לחולל שינוי עצום באיכות חייכם תוך מספר דקות בלבד.

במחיר של כמה מאות שקלים בודדים תקבלו אבחון ומענה מקיפים וברורים – ללא כאבים וללא מכשירים פולשניים. תקבלו שקט פיזי ושקט נפשי.
מעוניינים לשמוע עוד על האבחון המקיף והמהפכני? השאירו פרטיכם כאן ונציג BioCure יחזור אליכם לשיחת ייעוץ והתאמה חינם: