הסוף לרגשי הנחיתות. טכנולוגיה פורצת דרך מבטיחה תוספת מצרפית של 30% בכמות ועובי השיער בתוך 4 חודשים בלבד – או החזר כספי!

סובל מהתקרחות או משיער דליל?
לא משנה כמה תתבדח על זה עם החברים או כמה ינסו לשכנע אותך שזה מתאים למבנה הפנים שלך ושזה אפילו "סקסי", אתה עמוק בפנים מרגיש שזה פוגע לך באיכות החיים ושקצת יותר שיער היה גורם לך להרגיש הרבה יותר טוב ואפילו קצת יותר להצליח בחיים.
אבל אתה לא לבד ושום דבר לא אבוד.
אם אחרי הכתבה הזאת, חייך עומדים להשתנות!

התקרחות גברית היא אחד הדברים שפוגעים יותר בביטחון ובדימוי העצמי של גברים. שיער שופע מסמל נעורים, חוזק, גבריות, און, בריאות וחיוניות.
לעומת זאת התקרחות מסמלת חולשה והזדקנות ומפגישה גברים רבים עם תחושות קשות של אובדן, הרבה פעמים דווקא בתקופה בה הם אמורים להימצא בשיא אונם וכושרם ובכלל אינם מוכנים או בשלים להתמודד עם הזקנה.

בוא נדבר רגע עליך

עמוק בפנים, אפילו שאתה כנראה ממש מוצלח בתחומים רבים בחיים, כשאתה מביט במראה אתה מרגיש לא מספיק טוב עם עצמך. שהביטחון העצמי שלך ירוד. שכשמביטים בך כולם שמים לב רק לזה. אתה גם יודע שאילולא השיער הדליל, החיים יכלו להיות הרבה יותר טובים ומהנים. חיים בהם אתה מתעורר כל יום עם הערכה עצמית גבוהה יותר ועם יותר הצלחה עם נשים, בעבודה ובכלל.

אז נכון, אמנם קרחת מתקבלת כיום הרבה יותר בחיוב מאשר פעם, וגברים רבים המבחינים בהתדלדלות שיערם מעדיפים פשוט לגלח את הראש. אבל בינינו, האם אתה רואה את עצמך שייך לקבוצת הגברים הזו שפשוט מרימה ידיים ומשלימה עם המצב? אם כן, לדעתי לא היית נמצא כאן כרגע.

אתה לא לבד.

בפורומים הבולטים העוסקים בתחום עולות שתי מסקנות. הראשונה: גיל ההתקרחות הממוצע בישראל הולך ויורד. השנייה: מדובר בתופעה שהולכת ומתרחבת. אבל זה שאתה לא לבד זו לא בדיוק נחמה.

יותר מכך, במחקר שהתפרסם ב-Current Medical Research and Opinion ונערך בחמש מדינות אירופאיות דיווחו כ- 70% מהגברים שהשיער מהווה מרכיב חשוב בדימוי העצמי שלהם ו-62 אחוזים אמרו שאובדן שיער עלול להשפיע על ההערכה העצמית שלהם. 21 אחוזים מהם חוו דיכאון עקב ההתקרחות ו-38 אחוזים חשו פחות מושכים.

נתון שחשוב לדעת: כשזה מגיע לשיער, ככל שמטפלים בבעיה מוקדם יותר, כך ניתן לטפל בה בצורה מהירה ויעילה יותר.

בוא לגלות חדשנות טכנולוגית פורצת דרך באישור משרד הבריאות לבעיית ההתקרחות >

עולם הרפואה והאסתטיקה אמנם מעמיד מספר פתרונות. אבל לכל אחד היתרונות, ובעיקר, החסרונות שלו. ייתכן מאוד וכבר ניסית טיפול תרופתי או תכשיר להצמחת שיער עם תופעות לוואי לא סימפטיות או יעילות מוטלת בספק. אולי אפילו שקלת טיפול כירורגי יקר בעלות של עשרות אלפי שקלים, אבל בכך אתה מסתכן בצלקות בולטות או בהתקרחות עתידית חוזרת.

אני מניח שאת כל זה אתה כבר יודע.

מה שאתה עדיין לא יודע זה שמהיום – החיים שלך עומדים להשתנות לטובה עם הטיפול היחיד להתקרחות ודלילות המבטיח תוצאה או החזר כספי מלא!

אנחנו כאן היום כדי לספר לך על פתרון טבעי וחדשני לטיפול בדלילות שיער או בהתקרחות. הכר את הריג'ן (Hairegen) פיתוח מהפכני של חברת הסטארט אפ "פיילוגי'קס": מכשיר טכנולוגי מתקדם באישור משרד הבריאות, שמבטיח לך לפחות 30% שיפור מצרפי בכמות ובעובי השיער בתוך 4 חודשי שימוש יומי במכשיר – או את כספך בחזרה!

הריג'ן הינו הפתרון המהווה היום את חוד החנית בתחום. פטנט עולמי רשום עם הצלחה מחקרית מוכחת לטיפול ביתי וטבעי, שמצליח להצמיח שיער מחדש, ללא כאב, ללא סיכון, ללא חומרים כימיים וללא תופעות לוואי.לבדיקת התאמה ואבחון מקצועי ללא עלות וללא כל התחייבות מלא פרטייך כאן:

איך זה עובד ומדוע התוצאות כל כך טובות?

הטכנולוגיה של הריג'ן מפעילה שלושה מנגנוני טיפול בכל הפעלה, המחזירים את המנגנונים הטבעיים של הגוף לפעילות, ויחד מובילים לעיבוי השיער הקיים ולהצמחת שיער מחדש: פעולה מכנית, פעולה ביוכימית ופעולה חשמלית (ובנוסף פעולה אופטית באמצעות לייזר רך במכשיר הפרמיום).

אנו מעריכים את סיכויי הצלחת הטיפול מראש באמצעות אבחון אישי ומקצועי. זו גם הסיבה שאנו יכולים להבטיח לך תוצאה או את כספך בחזרה.

מה כלול במסגרת הטיפול עם הריג'ן?

מה אם לא תגיע אל התוצאה הרצויה?

הריג'ן היא טכנולוגיה פורצת דרך שהוכחה מחקרית ומכך מבטיחה תוצאה. על כן, במידה ולא תגיע אל התוצאה לה התחייבנו, החזר את המכשיר וקבל את כספך בחזרה במלואו!

לסיכום: קל, פשוט, טבעי לחלוטין, ללא תופעות לוואי ועם הבטחת תוצאה ברורה הניתנת לכם כחוזה לכל דבר ועניין. ובקיצור- win win קלאסי- או שיפור, או שכספך יוחזר. לא שווה לך לנסות?

אלפי אנשים בארץ ובעולם כבר משתמשים בהצלחה במכשיר המהפכני של הריג'ן. מעוניין לדעת אם גם אתה יכול לעבות את השיער ולהצמיח שיער טבעי?
לבדיקת התאמה ואבחון מקצועי ללא עלות וללא כל התחייבות מלא פרטייך כאן: